Poznaj nurkowanie na Walentynki

Myślisz o wyjątkowym, niebanalnym prezencie dla swojej ukochanej lub ukochanego? Zastanawiasz się czym w tym roku zaskoczyć swoją drugą połówkę? Obdaruj ją lub jego obfitym bukietem prawdziwych emocji, które bez wątpienia pozostaną w pamięci do końca życia. O takim prezencie nie sposób zapomnieć.

Podobnie jak rok temu z okazji zbliżających się Walentynek 2016 mamy dla Was Vouchery na kurs „Poznaj nurkowanie” w mega atrakcyjnej cenie 60 zł!

Szczegóły na temat szkolenia znajdziesz na stronie kurs „Poznaj nurkowanie”. Tu natomiast dodamy tylko, że vouchery walentynkowe dotyczą nurkowania w jeziorze Piaseczno, co jest gwarantem prawdziwych wrażeń!
Bez obawy, nie będziemy nurkować 14 lutego ponieważ woda o tej porze roku jest jeszcze zbyt chłodna i nie wykluczone, że wyszło by nam nurkowanie podlodowe – niemniej emocjonujące, ale może nie na starcie 🙂

Voucher walentynkowy „Poznaj nurkowanie” może zostać wykorzystany w ciągu nadchodzącego sezonu nurkowego czyli w zależności od pogody może to być okres od maja do końca września. Osoba nim obdarzona indywidualnie ustali dogodny termin z instruktorem.

Co zrobić aby obdarować ukochaną prezentem w postaci Vouchera Walentynkowego „Poznaj nurkowanie”?

  1. Wyślij na adres info@profundal.pl maila podając dane osoby (Imię Nazwisko, Miejscowość), której chcesz sprawić prezent.
  2. Opłać zajęcia dokonując przelewu na rachunek bankowy szkoły: 35 1020 3176 0000 5302 0206 1265. Możesz wysłać nam także potwierdzenie na maila – będzie szybciej.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu od Ciebie potwierdzenia przelewu wyślemy na Twój email Voucher Walentynkowy, który będziesz mógł/mogła wydrukować i 14 lutego lub w dowolnym innym terminie osobiście wręczyć go ukochanej osobie 🙂

Uwaga, jeśli Ty również zdecydujesz się zanurkować, abyście mogli wspólnie dzielić się przeżyciami, wówczas voucher dla dwóch osób będzie kosztował jedyne 100 zł (50 zł od osoby).

UWAGA: Voucher walentynkowy można zamawiać do końca lutego 2016!

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Życzymy Wam wiele miłości, a jeśli ktoś z Was zechce zaręczyć się pod wodą, to pamiętajcie, że również takie marzenia spełniamy – zobaczcie sami. Kilka zdjęć i filmik: “Zaręczyny pod wodą? Czemu nie“.

Dodaj komentarz