Centrum Nurkowe

Wysoka jakość szkoleń to nasza wizytówka

Lubelska Szkoła Nurkowania Profundal, to pierwsze i jedyne Autoryzowane Centrum Nurkowe SSI w Polsce Wschodniej. Jesteśmy też Autoryzowanym Centrum Nurkowym innej znanej organizacji TDI/SDI. Wysokie standardy szkoleniowe i unikalne doświadczenie instruktorskie pozwalają oferować nam kursy nurkowania na najwyższym światowym poziomie.

Nasza oferta to kompleksowa obsługa osób nurkujących bez względu na ich poziom wyszkolenia. Począwszy od kursów dla początkujących poprzez szkolenia zaawansowane, techniczne i instruktorskie.

Szkolenia płetwonurków to w Profundalu priorytet, dodatkowo prowadzimy bazę nurkową nad Jeziorem Piaseczno, sklep, napełniamy butle powietrzem, nitroksem i tlenem, prowadzimy wypożyczalnię sprzętu nurkowego najwyższej klasy, serwis sprzętu, a także organizujemy wyjazdy nurkowe.

Rozwijamy się !

W odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie otworzyliśmy nową siedzibę szkoły (luty 2019) w Lublinie na ul.Gospodarczej 27. To jest Centrum Nurkowe z prawdziwym klimatem towarzysko nurkowym. Na miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz aby nurkować: sklep, serwis, ładowanie butli, spotkania tematyczne, wspólne wyjazdy, szkolenia. Dwa razy w tygodniu spotykamy się na pływalni w Lublinie ( basen UP na ul.Głębokiej i basen H2o na al. Zygmuntowskich)

Jesienią 2019 kupiliśmy „nurkowóz” czyli Renault Trafic 9 osobowy w wersji long. Od tego czasu co najmniej raz w miesiącu możemy zaproponować nurkowy wyjazd w ciekawe miejsca w bardzo atrakcyjnej cenie. W ciągu 4 ostatnich miesięcy 2019 odwiedziliśmy kopalnię kredy Hemmoor w Niemczech, i juz w Polsce: dwa razy wraki Bałtyku z Jastarnii i J. Tarnobrzeskie.

Mamy własną bazę nurkową nad jeziorem Piaseczno (około 40 km od Lublina) wyposażoną w nowoczesny sprzęt, gdzie możesz odbyć pełny kurs lub specjalizację, a także mile spędzić z nami czas nie tylko nurkując 🙂

Po sezonie nurkowym w Polsce bardzo często wylatujemy na Maltę a dokładniej na wyspę Gozo, do Egiptu do Dahab lub na Safari wrakowe i tam kontynuujemy nasze nurkowania.

Szkolimy cały rok!
Dołącz do nas, zacznij nurkować. To przepiękny sport!